MEB-DER Milli Eğitimciler Birliği Derneği Yayınları-I "Yetmez mi"

 

Slayt1
Görüntülemek İçin Tıklayın

MEB-DER Milli Eğitimciler Birliği Derneği olarak önce ahlak ve maneviyat şiarı ile ülkemizin maddi ve manevi kalkınmasına katkı sağlamak istiyoruz. Toplumda gördüğümüz sosyolojik problemlere kayıtsız kalmayarak sorunun kaynağını tespit edip, projeler üretmeye çalışıyoruz. Bu çalışmaları yaparken milli manevi değerlere bağlı bir eğitim metodunu önceliyoruz.  

MEB-DER Gönüllüsü eğitimcilerimizin son iki yıl içerisinde yayınlanmış köşe yazıları ve makalelerini bu kitapta toplayarak sizlere derli toplu bir eser sunuyoruz. Yazılardan da anlaşılacağı üzere sürekli şikâyet eden, eleştiren ama hiçbir şey yapmayan değil toplumsal değerlere sahip bir bakış açısıyla konuya çözüm odaklı yaklaşıyoruz. İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen “Bi Dünya Kadın Projesi” araştırmaları sonucu oluşturduğumuz yaklaşık 200 sayfalık kitabımızın ardından bu kez de köşe yazılarımızdan oluşan bu kitabı sizlere ulaştırmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Yukarıda da belirtildiği üzere bu kitaptaki yazılar son iki yıl içerisinde kaleme alındığı için yazıldığı tarihi dikkate alarak değerlendirmenizi istirham ediyoruz.

İyi okumalar efendim…

Yayınlanma: Pazar, 11 Haziran 2017 12:20 Gösterim: 941
Yazdır