MEB-DER'DEN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ'NE ZİYARET

 

MEB-DER Milli Eğitimciler Birliği Derneği yönetim kurulu üyeleri Sakarya Üniversitesine atanan Rektör Prof. Dr. Fatih Savaşan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Temel Gürdal ve Genel Sekreter Yaşar Kahraman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MEB-DER Milli Eğitimciler Birliği Derneği Başkanı Ali AKILLI, Sakarya Üniversitesi yüz bine yakın öğrencisi ile şehrin en marka kurumlarının başında geliyor. Bu denli büyük bir misyonu taşıyan kurumda liyakat sahibi donanımlı akademisyenlerin yönetim kademesinde en üst düzey görevlere gelmesi son derece yerinde bir karar olmuştur. Bundan sonra daha büyük başarılara imza atacağına inandığımız inançlı, azimli, vizyonu olan kadrolar büyük bir sorumluluk ile çıtayı daha da yukarılara taşıyacaktır. Tüm bu duygu ve düşüncelerle yeni görevinizin hayırlara vesile olmasını ve başarılarınızın artarak devamını diliyorum şeklinde konuştu.

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, tüm mesailerini Sakarya Üniversitesi daha ileri taşımak için çalıştıklarını ifade etti.

Sivil Toplum Kuruluşlarının önemi de değinen Savaşan, Üniversite ile şehri bütünleştireceklerini, bu konuda STK’lar ile ortak çalışacaklarını söyledi.

Ziyaret sonunda kurumsal tablo ve MEB-DER Yayınları takdim edildi. 

 

.

Yayınlanma: Pazartesi, 06 Ağustos 2018 12:13 Gösterim: 438
Yazdır